Dzień kobiet

„Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.
Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek –
To jest od chłopców upominek”  Zbigniew Jeżyna

Ósmy marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i małe. W tym szczególnym dniu chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez drobnych upominków oraz słodkiego poczęstunku. We wszystkich grupach słychać było zabawę przy dźwiękach wesołej muzyki. A jedna sala przedszkolna zamieniła się w tym dniu w salon SPA. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.
Rodzicom bardzo dziękujemy za współpracę, wyrazy pamięci i zaangażowanie w przygotowanie, by Dzień Kobiet był wyjątkowy i niepowtarzalny.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content