Dzień Dziecka

1 czerwca to bardzo ważna data w kalendarzu. Tego dnia wszystkie dzieci powinny być radosne, uśmiechnięte i powinny miło spędzać czas. Mając to wszystko na uwadze, zorganizowaliśmy przy współudziale naszych drogich Rodziców wspaniałe atrakcje dla wszystkich przedszkolaków, młodszych i starszych. Główną atrakcją tego dnia były dmuchane zjeżdżalnie, które sprawiły dzieciom wiele radości. Nie zabrakło także „malowania twarzy”, sportowych konkurencji, mydlanych baniek i oczywiście słodkiego poczęstunku. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w to wyjątkowe przedsięwzięcie, a w szczególności przewodniczącej Rady Rodziców – pani Sylwii Więckowskiej. Wszystkim przedszkolakom każdego dnia, nie tylko z okazji święta, życzymy uśmiechu, radości i spełnienia marzeń.

Opracowała: P. Michalak

Skip to content