Dzień Dziecka

„Wita Was słoneczny ranek,
tyle dzisiaj niespodzianek,
tyle przygód czeka nas.
Pierwszy czerwca ! Wstawać czas !
Dzisiaj święto wszystkich dzieci –
to szczególny dla nas dzień.
Jasne złote słonko świeci,
spoza chmur uśmiecha się.”

31 maja w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Od samego rana nauczycielki wraz z panią Dyrektor złożyły dzieciom najlepsze życzenia oraz wspólnie zaśpiewały sto lat. Każde dziecko otrzymało słodki upominek. Następnie wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie na dzieci czekały dmuchane zjeżdżalnie, basen z piłkami, bańki mydlane, strzelanie z łuku. Radości nie było końca. Mamy nadzieję, że ten dzień przedszkolaki długo będą pamiętać jako udany, radosny i pełen niesamowitych wrażeń .

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content