Grupy Zielona i Niebieska uczestniczyły w wyjątkowych zajęciach edukacyjnych „Droga mleczna” w Stajni Lusi w Konarzewie. Dzieci miały okazję bliżej poznać życie na gospodarstwie, dowiedzieć się skąd bierze się mleko oraz spędzić czas wśród zwierząt i natury. Choć na co dzień mieszkamy na wsi i wiele z tych widoków jest nam bliskich, wycieczka sprawiła dzieciom ogromną radość. To była świetna okazja, by jeszcze bardziej docenić uroki polskiej wsi, jej tradycje i codzienną pracę ludzi związanych z gospodarstwem.
Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak