Dni otwarte w przedszkolu

W dniach 26-27 czerwca w naszym przedszkolu miały miejsce dni otwarte zorganizowane dla przyszłych przedszkolaków i ich opiekunów. Cieszyły się one wielkim zainteresowaniem o czym świadczy duża liczba dzieci, które odwiedziły placówkę wraz z rodzicami. Dla naszych gości nauczycielki przygotowały wiele atrakcji i ciekawych zajęć, wspólne zabawy przy muzyce i znanych pląsach. Dzieci mogły się także bawić w kącikach zabaw, na sali gimnastycznej czy w ogródku przedszkolnym. Nasi goście zwiedzali przedszkolne sale i zapoznawali się z ich wyposażeniem. Rodzice mogli porozmawiać z panią Dyrektor oraz nauczycielkami, dowiedzieć się o ofercie edukacyjnej przedszkola i wysłuchać cennych rad na temat adaptacji dziecka w przedszkolu. Na zakończenie każde dziecko otrzymało odznakę super przedszkolaka. Cieszymy się ogromnie, że dzieci opuszczały przedszkole w doskonałych humorach. Zapewniamy, że już mocno trzymamy kciuki za nowych przedszkolaków, którzy od września po raz pierwszy przekroczą próg naszego przedszkola.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content