,,Biegamy bo pamiętamy”

16 października dziewięcioro dzieci z grupy Ekoludki uczestniczyło w 11. Biegu Papieskim im. św. Jana Pawła II ,,Biegamy bo pamiętamy” upamiętniającą rocznicę wyboru Jana Pawła II na stolicę Piotrową. 16 października 1978 roku jest jedną z najważniejszych dat w historii Polski, jak również niezwykłym wydarzeniem w dziejach całego świat. Jako patron naszego przedszkola, który nad życie kochał dzieci nie mogło nas tego dnia zabraknąć w Łęczycy. Razem z innymi dziećmi z zaprzyjaźnionych przedszkoli powiatu łęczyckiego gotowi do działania pojawiliśmy się na starcie 200 m trasy. Wszystkie dzieci w pięknych promieniach słońca przebiegły trasę, bezpiecznie docierając do mety. Uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe znaczki, dyplom oraz słodycze.

Opracowała: I. Tomasiewicz-Matusiak

Skip to content